هتل کرون پلازا آنتالیا


درباره هتل 5 ستاره کرون پلازا آنتالیا
با رزرو هتل Crowne plaza antalya اقامت در کنار ساحل کونیالتی (Konyaalti) که از مشهور ترین ساحل های آنتالیا می باشد را تجربه می کنید. هتل کرون پلازا آنتالیا همچنین دارای منظره دید عالی به آب های مدیترانه می باشد. ساختمان اصلیب هتل 5 ستاره کان پلازا آنتالیا دارای 10 طبقه و 149 اتاق می باشد.Crowne Plaza Hotel دارای انواع اتاق های دو تخته، سه تخته، اتاق های استاندارد فرانسوی، سوئیت های لوکس و اتاق مخصوص افراد کم توان می باشد، مسافران محترم تور آنتالیا می توانند مطابق با سلیقه خود اتاق مورد نظرشان را انتخلاب کنند. 

کارکنان هتل 5 ستاره کرون پلازا آنتالیا
کارکنان کار آزموده و با تجربه هتل کرون پلازا آنتالیا به 5 زبان دنیا مسلط هستند و این موضوع راحتی بیشتر برای مسافران و توریست ها در این هتل فراهم کرده است. زبان هایی که کارکنان هتل Crown Plaza صحبت می کنند عبارت است از: عربی، آلمانی، انگلیسی و روسی

امکانات ورزشی هتل 5 ستاره کرون پلازا آنتالیا
اگر میخواهید تمرینات ورزشی خود را در سفر نیز ادامه دهید، هتل کران پلازا آنتالیا گزینه مناسبی برای شما می باشد.  این هتل  با دارا بودن انواع امکانات ورزشی و تجهیزات قلبی عروقی در محیطی بسیار حرفه ای با دید عالی به منظره های شهر آنتالیا امکان ورزش را برای شما محیا کرده است.  هتل کرون پلازا آنتالیا علاوه بر مرکز تخصصی تناسب اندام دارای مرکز ماساژ، حمام ترکی، استخر آب گرم و انواع خدمات ماساژ می باشد.
زمان ورود:14:00
زمان خروج:12:00
امکانات هتل
استخر
استخر ، سونا ، جکوزی
اینترنت
اینترنت wifi
کابل تلویزیون
کابل تلویزیون
سیستم گرمایشی
سیستم گرمایشی
سیستم تهویه هوا
سیستم تهویه هوا
سرویس نظافت
سرویس نظافت
سرویس چایی / قهوه
سرویس چایی / قهوه