هتل کورینتیا سن پترزبورگ


درباره هتل 5 ستاره کورینتیا سن پترزبورگ
از مزایای ویژه هتل کورینتیا روسیه می توان به موقعیت مکانی ویژه آن اشاره کرد، این هتل فاصله دو دقیقه ای تا ایستگاه مترو مایاکوفسکی دارد و این موضوع تردد را برای مسافران محترم تور روسیه راحت تر کرده است. اتاق های هتل 5 ستاره کورینتیا روسیه با سبک کلاسیک و فضایی بزرگ می باشد. همچنین در تمام اتاق های این هتل امکاناتی شامل اینترنت رایگان، سیستم تهویه مطلوب، حمام لوکس، تلویزیون LED موجود می باشد، و در برخی اتاق ها نیز مبلمان راحتی موجود می باشد.

رستوران های هتل 5 ستاره کورینتیا سن پترزبورگ
مهمانان هتل کورینتیا می توانند انواع غذاهای بین المللی را همراه با نوشیدنی در رستوران امپریال این هتل سرو کنند. منظره بی نظیر رستوران امپریال از منطقه نوسکی نظر هر فردی را به خود جلب می کند. کافه ویانا هتل کورینتیا نیز شیرینی های تازه لذیذی پخت می شود. همچنین در کافه نوسکی هتل کورینتا می توان انواع نوشیدنی ها را به همراه موسیقی زنده سرو کرد.

امکانات ورزشی هتل 5 ستاره کورینتیا سن پترزبورگ
هتل کورینتیاروسیه علاوه بر مجهز بون به سالن بدنسازی و سونا دارای کلوپ درمانی نیز می باشد. سالن ژیمناستیک هتل کورینتیا نیز برای آن دسته از مسافران تور روسیه که به ورزش های دسته جمعی علاقه مندند، گزینه مناسبی می باشد.

فاصله هتل 5 ستاره کورینتیا سن پترزبورگ تا اماکن گردشگری مهم
موزه دولتی روسیه: 1.3 کیلومتر
کاخ زمستانی: 2.3 کیلومتر
موزه داستایوفسکی: 500 متر
تئاتر مانیسکی: 3.1 کیلومتر
ایستگاه مترو مایاکوفسکا: 200 متر
موزه هرمیتاژ: 2.2 کیلومتر


زمان ورود:14:00
زمان خروج:12:00
امکانات هتل
استخر
استخر ، سونا ، جکوزی
اینترنت
اینترنت wifi
کابل تلویزیون
کابل تلویزیون
خط مترو
مترو
آسانسور
آسانسور
سیستم تهویه هوا
سیستم تهویه هوا
حوله
حوله
سرویس چایی / قهوه
سرویس چایی / قهوه